Informacje o produktach

Modele leżaków

Leżak LOBBY – możliwość regulacji w 5 położeniach. Dostarczany ze zdejmowaną tacką (np. na drinki).

Leżak OFFICERSLOUNGE – składany leżak z dużym, wygodnym siedzeniem. Dostępny wyłącznie w wersji z olejowanego dębu

Materiał

Leżaki produkowane są ze szwedzkiego buku lub szwedzkiego dębu, w wersji olejowanej lub malowanej lakierem jachtowym. Leżaki z drewna bukowego można również zamawiać w dowolnym kolorze (na indywidualne zamówienie). Wszystkie okucia i wkręty wykonane są z mosiądzu lub ze stali nierdzewnej.

Poduszki do leżaków

Tkanina: 100% DRALON® (wysokiej jakości materiał o następujących właściwościach: utrzymuje kształt, wyjątkowo wytrzymały, łatwy do czyszczenia). Obszycie: skrzynkowe z zastosowaniem obszytych DRALON’em® taśm typy „keder”. Wypełnienie: rdzeń poliestrowy obszyty włókniną poliestrową. Poduszki są dostępne w kolorach: biały, piaskowy, niebieski oraz czarny.

Ciężar / objętość

Leżak waży ok. 10 kg. W pozycji złożonej leżak zajmuje ok. 6 cm (“z profilu”).

Zalecenia dotyczące pielęgnacji

W celu utrzymania wysokiej jakości wykończonych powierzchni, nasze produkty w wersji olejowanej należy traktować olejem do drewna minimum raz w roku. Jeżeli istnieje taka potrzeba, przed ponownym olejowaniem, powierzchnię można przeszlifować bardzo delikatnym papierem ściernym. W sezonie jesienno-zimowym leżak należy przechowywać w pomieszczeniu zamkniętym.

Do montażu naszych produktów nie używamy kleju. Dlatego ew. naprawa jest bardzo łatwa i szybka, w przypadku gdyby, któraś część uległa uszkodzeniu. W sprawie części zamiennych do leżaka Stockamöllan skontaktuj się z Twoim sprzedawcą.